Kariéra

- popis obrázku -

Nabídka volné pracovní pozice

Společnost ELVA PROFI s.r.o přijme pracovníka na pozici:

Prodejce zemědělské techniky pro Jihočeský kraj.

Požadujeme:

  • praxe v oblasti obchodu se zemědělskou technikou
  • všeobecný přehled o zemědělství
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • řidič. průkaz sk. B

Náplň práce:

  • aktivní prodej zemědělské techniky
  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání a kontaktování nových a potencionálních zákazníků
  • zpracování nabídek a vedení obchodních jednání

Očekáváme:

  • osobní iniciativu s neustálým kontaktem se zákazníky a časovou flexibilitu
  • kvalitní týmovou i individuální práci orientovanou na výsledek

Nabízíme:

  • motivační platové ohodnocení
  • zázemí zavedené firmy s přátelskou atmosférou

Zájemce prosíme o zaslání životopisu s uvedením názvu pozice na e-mail: obchod@elvaprofi.cz

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí

Hodnocení obchodu na Zboží.cz