Úvod \ Murray \ (9)

Murray MH 61900

DOPRAVA ZDARMA!

Naše cena: 25 990,-

21 478,14 Kč bez DPH

dostupnost: externí sklad

Zboží je připravené skladem u našeho dodavatele. Obvykle jej zákazníkovi expedujeme do 2-5 pracovních dnů od obdržení objednávky (nemusí platit v případě platby převodem na náš účet a pro splátkový prodej). O průběhu vyřizování Vaší objednávky Vás budeme průběžně telefonicky, nebo e-mailem informovat. Při volbě "Osobní odběr zboží" budete telefonicky, nebo e-mailem kontaktováni, jakmile bude Vaše zboží připravené k odběru na Vámi zvoleném výdejním místě. Přehled a informace o výdejních místech naleznete ZDE

+-

Rádi Vám poradíme! +420 774 796 602

Nově s možností okamžitého schválení díky SMS podpisu.
Více informací | Spočítat splátky

Dvoustupňová sněhová fréza Murray MH61900. Výkonný motor Briggs and Stratton o výkonu 6,5 HP. Záběr frézy je 61 cm. Stroj určený k rychlému a nenámahavému odklízení sněhu. Pohodlné ovládání zajištuje panel umístěný před obsluhující osobou.

Sněhová fréza Murray MH61900

-- obrázek --

Dvoustupňová sněhová fréza s motorem Briggs & Stratton 900 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek. Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje snadné spouštění motoru i bez sundání rukavic. Ocelový šnek s drážkami snadno prořezává sníh a posunuje ho dál k výhozovému otvoru.

-- obrázek --

-- obrázek -- Sněhová fréza Murray MH61900 je benzínový stroj určený k rychlému a nenámahavému odklízení sněhu. Tato fréza je dvoustupňová, což znamená, že odklízený sníh prochází dvěma fázemi: nejprve je přihrnutý k ústí vyhazovací turbíny a poté už může být touto turbínou vytlačen do výhozového komínku. Díky tomu je možné odklidit daleko více sněhu za krátký čas. Pohodlné ovládání zajištuje panel umístěný před obsluhující osobou. Tuto sněhovou frézu nastartujete pomocí šňůry. Šíře záběru (tj. jak širokou uličku sněhu odklizíte) činí 61 centimetrů. Výška záběru je až 53 centimetrů. Sněhová fréza Murray má výkonný 4-taktní motor OHV s výkonem 6,5 HP. U systému OHV jsou umístěny ventily i svíčka přímo nad pístem, ve středu spalovacího prostoru, tzn. v poloze zaručující nejúčinnější zapálení a prohoření směsi paliva se vzduchem. Tím se pak snižuje spotřeba paliva, snižují emise a průběh točivého momentu je lepší než u motorů se systémem SV.


Technické specifikace

 • Typ frézy: Dvoustupňová
 • Motor: 4-takt OHV Briggs and Stratton PowerBuilt, 800 snow series -- obrázek --
 • Výkon motoru: 6,5 HP
 • Maximální pracovní výkon: 1900 m3/hod
 • Maximální odhazovací vzdálenost: 15 m
 • Šířka záběru: 610 mm
 • Výška bunkru: 540 mm
 • Pojezd: ANO, 6 vpřed, 2 vzad
 • Otočný komín: 200°
 • Ovládání z panelu: ANO
 • Hmotnost: 80 kg
typDvoustupňová
motorBriggs & Stratton
výkon6,5 HP
záběr61 cm
sekcebenzínové sněhové frézy

Značka Murray vede v žebříčku vysoce hodnotných, snadno ovladatelných produktů. Nová řada spojuje všechny tradiční hodnoty této značky - výdrž, skvělý poměr cena/výkon, snadná ovladatelnost a zajímavý design, které zaručují opravdové potěšení z každodenní práce na zahradě.

Všechny produkty Murray jsou poháněny motory Briggs & Stratton, přední značky na trhu. Snadné a spolehlivé startování motorů Briggs & Stratton se stalo samozřejmostí a zajistilo, že pohánění sekaček nebylo nikdy snazší.

Murray produkty poskytují vlastnosti nezbytné k bezproblémovým zahradnickým pracím. Murray nabízí celou řadu zahradních zařízení, jako jsou sekačky, traktory, křovinořezy a sněžné frézy.

Do puntíku naplňují heslo značky: ?Get it Done? a ?Go have fun?.

Hodnocení zákazníků služby Ověřeno zákazníky a našeho e-shopu.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil. Přehled všech recenzí našeho obchodu.

Váš názor nás zajímá! Pokud máte zkušenost s produktem, můžete jej zde ohodnotit.

12345 výborné

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí