Rothenberger Super S 45 do 1/2 (70121X)

Naše cena: 849,-

701,61 Kč bez DPH

Zboží je připraveno k odeslání.
Dnešní objednávka bude expedována: 25.2.2019

Zboží máme připravené k odeslání a vyzvednutí na našem skladě v Českých Budějovicích. Objednávky přijaté v pracovní dny do 13:00 budou odeslány ještě týž den (neplatí v případě platby převodem na náš účet a pro splátkový prodej).
Osobní odběr zboží ze skladu je možný na naší kamenné prodejně na adrese: Rudolfovská 107/465, České Budějovice 370 01. Po-Pá: 7:30 - 12:00, 12:30 - 16:30 hod, So: 8:00 - 11:30 hod.

+-

Trubkový hasák SUPER S 45° do provedení 1/2" Rothenberger

Popis produktu: Trubkový hasák SUPER S 45° do prrovedení 1/2" Rothenberger

  • Hasák pro univerzální použití. Samoupínací, bezpečné a pevné uchopení a držení i hladkých trubek
Sleva %35

Výrobky ROTHENBERGER jsou národně i mezinárodně distribuovány prostřednictvím husté sítě odborných prodejců. Neustálý dialog mezi profesionálnímuživatelem, kvalifikovaným odborným obchodem a výrobcem ROTHENBERGER zabezpečuje produktivní a rychlou výměnu zkušeností. Naše moto "Test the Best"představuje cíl všech pracovníků ROTHENBERGER, poskytovat zákazníkovi špičkové služby v kvalitě našich výrobků i v zákaznickém servisu.

R-systém - silná značka v nářadí na trubky

Ať se jedná o měděné, hliníkové, ocelové, nerezové anebo plastové trubky, ROTHENBERGER jako výrobce kompletního programu, nabízející ucelený systém, je ideálním partnerem pro všechny profesionální uživatele. Vysoký stupeň známosti R-systému ROTHENBERGER je výsledkem vysoké spokojenosti zákazníků a garantem velkých obratů v odborných obchodech. Úzký kontakt a naše zásada "odpovědnost za výrobek až ke konečnému spotřebiteli" jsou základem našich úspěchů v budoucnosti. Hi-Tool Technology from Germany - více než 100 patentů

Více než 100 patentů je důkazem inovativní síly firmy ROTHENBERGER ve výzkumu a vývoji. Společně s uživateli z praxe se ROTHENBERGER neustále snaží přizpůsobovat své výrobky potřebám konečných spotřebitelů a využívat nejnovějších technologických možností. Jsme Vám na blízku - v Evropě jsme doma

Téměř ve všech zemích Evropy a rovněž tak i v USA, Austrálii a na dálném východě jsou odbytové společnosti ROTHENBERGER v každodenním pracovním nasazení pro naše zákazníky. Ve zbývajících zemích světa existuje rozvětvená síť kvalifikovaných zastoupení ROTHENBERGER. Vypilovaná logistika zaručuje bezproblémovou distribuci. Více než 300 odborných poradců R-systému najezdí ročně vícenež 6,000.000 km v rámci poradenských služeb našim zákazníkům. Díky naší účasti na více než 80 veletrzích ročně a četným školením v tréninkovém centru ROTHENBERGER udržujeme neustále úzký kontakt s našimi zákazníky.

Hodnocení zákazníků služby Ověřeno zákazníky a našeho e-shopu.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil. Přehled všech recenzí našeho obchodu.

Váš názor nás zajímá! Pokud máte zkušenost s produktem, můžete jej zde ohodnotit.

12345 výborné

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí