McCulloch Li-40GB

DOPRAVA ZDARMA!

Naše cena: 5 190,-

4 289,02 Kč bez DPH

dostupnost: skladem

Zboží máme připravené na našem centrálním skladu pro ČR a SR. Obvykle jej zákazníkovi expedujeme do 1-4 pracovních dnů od obdržení objednávky (neplatí v případě platby převodem na náš účet a pro splátkový prodej). Při volbě "Osobní odběr zboží" budete telefonicky, nebo e-mailem kontaktováni, jakmile bude Vaše zboží připravené k odběru na Vámi zvoleném výdejním místě.
Přehled a informace o výdejních místech naleznete ZDE

+-

Nově s možností okamžitého schválení díky SMS podpisu.
Více informací | Spočítat splátky

Akumulátorový foukač McCulloch Li-40GB. Tempomat umožňuje pohodlné používání, což oceníte zejména při déle trvající práci. Včetně baterie a nabíječky. Systém kompatibilních baterií - jedna baterie se hodí pro všechny stroje Power Li-NK.

-- obrázek --

Akumulátorový foukač McCulloch Li-40GB


Akumulátorový foukač Power Li-NK Li 40GB používá systém kompatibilních baterií, kdy jedna baterie se hodí pro všechny stroje řady Power Li-NK. Variabilní rychlost umožňuje přesné nastavení průtoku vzduchu. Tempomat umožňuje pohodlné používání, což oceníte zejména při déle trvající práci.


Power Li-NK-- obrázek --

Systém kompatibilních baterií - jedna baterie se hodí pro všechny stroje Power Li-NK.


Variabilní rychlost-- obrázek --

Umožňuje přesné nastavení průtoku vzduchu.


Tempomat-- obrázek --

Umožňuje pohodlné používání, což oceníte zejména při déle trvající práci.


Včetně baterie a nabíječky-- obrázek --

Včetně baterie s kapacitou 2 Ah a nabíječky.


Technické specifikace

Specifikace motoru

 • Napětí: 40 V
 • Elektronický výrobek: Ano

Vybavení

 • Proud vzduchu v trubici: 11,04 m³/min
 • Rychlost vzduchu: 49,17 m/s
 • Kapacita baterie: 2 Ah
 • Včetně nabíječky: Ano

Celkové rozměry

 • Hmotnost vč. baterie: 3,08 kg
 • Hmotnost bez baterie: 2,2 kg

Logistické údaje

 • Hmotnost včetně obalu: 4,94 kg
 • Rozměry výrobku (D x Š x V): 800 x 180 x 280 mm
 • Rozměry balení (D x Š x V): 485 x 310 x 255 mm

akumulátor40 V
kapacita2 Ah
použitífoukač
hmotnost3 kg
sekcefoukače akumulátorové

McCulloch-- obrázek --

Značka McCulloch má více než 60-letou historii. V roce 1943 založil obchodník Robert McCulloch ve státě Wisconsin na Středozápadě USA společnost nazvanou McCulloch Aviation, jejíž název v roce 1946 změnil na McCulloch Motors Corporation. V témže roce se společnost přestěhovala z Wisconsinu do Kalifornie, kde v roce 1948 McCulloch Motors představil svou první dvoumužnou řetězovou pilu, která nesla modelové označení 5-49.

V roce 1949 McCulloch uvedl na trh lehkou, jednomužnou motorovu pilu s modelovým označením 3-25, která způsobila zásadní převrat v dřevozpracujícím průmyslu v Severní Americe.

V průběhu 50. let společnost McCulloch Motors nadále rostla a expandovala na nové trhy. V roce 1958 společnost změnila svůj název na McCulloch Corporation. Kromě výkonných a světoznámých řetězových pil výrobní program zahrnoval také letecké motory a motory pro motokáry. Několik světových prvenství

V roce 1968 společnost McCulloch překvapila dalším revolučním výrobkem. Řetězová pila Power Mac 6 s váhou 3,86 kg s plnou nádrží byla nejlehčí na světě. Po čtyřech letech společnost přišla s další inovací - široký spotřebitelský trh oslovila s cenově dostupnou řetězovou pilou Mini Mac 1. V té době už také společnost zahájila výrobu elektrických řetězových pil. Kompletní sortiment zahradní techniky

V letech 1970 až 1980 zařadila společnost McCulloch do výrobního programu nůžky na živý plot, strunové vyžínače a foukače listí. Společnost se tehdy plně orientovala na zahradní techniku.

V roce 1988 se McCulloch přestěhoval do Tusconu v Arizoně. Otevřel zde nové ústředí společnosti a distribuční centrum. Mezi dalšími inovativními výrobky, které následovaly, byl v roce 1998 elektrický strunový vyžínač.

V roce 1999 McCulloch prodal svou evropskou divizi společnosti Husqvarna AB. O devět let později získala Husqvarna práva na značku McCulloch na severoamerickém trhu. Od té doby patří značka McCulloch do skupiny Husqvarna.

McCulloch nyní nabízí ucelenou řadu výrobků zahradní techniky : výkonné řetězové pily, odolné vyžínače, sekačky na trávu, zahradní traktory a nůžky na živý plot. S jejich pomocí ušetříte čas a námahu a péče o zahradu se stane vaším koníčkem.

Hodnocení zákazníků služby Ověřeno zákazníky a našeho e-shopu.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil. Přehled všech recenzí našeho obchodu.

Váš názor nás zajímá! Pokud máte zkušenost s produktem, můžete jej zde ohodnotit.

12345 výborné

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí