Wolf-Garten 24 B Set

DOPRAVA ZDARMA!

Akční cena: 6 990,-

5 776,54 Kč bez DPH
Původní cena: 7 990 Kč

dostupnost: skladem

Zboží máme připravené na našem centrálním skladu pro ČR a SR. Obvykle jej zákazníkovi expedujeme do 1-4 pracovních dnů od obdržení objednávky (neplatí v případě platby převodem na náš účet a pro splátkový prodej). Při volbě "Osobní odběr zboží" budete telefonicky, nebo e-mailem kontaktováni, jakmile bude Vaše zboží připravené k odběru na Vámi zvoleném výdejním místě.
Přehled a informace o výdejních místech naleznete ZDE

+-

Rádi Vám poradíme! +420 774 796 602

Nově s možností okamžitého schválení díky SMS podpisu.
Více informací | Spočítat splátky

-- obrázek --

Akumulátorový foukač listí Wolf-Garten 24 B Set

Posbírejte velké množství listí v krátkém čase s minimální námahou

-- obrázek --

Na podzim bývá příroda velmi krásná. Střídání slunečných dní s bílou mlhou a jinovatkou zvěstuje příchod zimy. Květy se před uvadnutím představují ve své největší kráse. A listí denně mění své barvy od červené až po zlatou. Práce, které v tomto období začínáte, jsou tak různorodé, jako samotný podzim. Zahradu byste měli nejpozději po prvních podzimních bouřkách zbavit napadaného listí, protože listy, které pokrývají trávník, mohou způsobit napadení houbami a plísněmi. A mokré listy mohou zem přeměnit na kluziště. S novým fukarem listí WOLF-Garten zbavíte bez velké námahy svůj trávník stejně jako příjezdovou cestu opadaného listí.


Technické specifikace:

 • 72V 2,5 Ah
 • Otáčky ventilátoru: 240 km / h
 • Doba nabíjení: 1 hodina
akumulátor72 V
kapacita2,5 Ah
sekcefoukače akumulátorové

Wolf-Garten

-- obrázek --

Specialista pro péči o trávník a zahradu.

Historie firmy WOLF se začala psát v roce 1882 v kovárně Augusta WOLFA ve městě Betzdorf v Německu.

 • 1922 - Založil August Wolf v Betzdorfu továrnu na železářské zboží.
 • 1928 - Firma s oficiálním jménem WOLF-Geräte začíná revoluci v nářadí pro ruční obdělávání půdy, propaguje využití síly tahu, která oproti původnímu kopání činí práci pohodlnější a méně namáhavou pro zádové partie těla. 1953 - Uvádí WOLF na evropský trh první sekačku na trávu s rotujícím nožem. 1965 - Zakládá firma WOLF zahradnické centrum, které se zabývá osivy a hnojivy pro trávníky. Přebírá generální zastoupení firmy Scott pro celou Evropu.

 • 1969 - Zakládá nejmodernější a největší soukromý biologický a chemický výzkumný ústav v oblasti péče o trávník v Evropě, s pokusnými plochami o rozloze 25 000 m2, začíná spolupracovat se státními výzkumnými ústavy a v péči o trávník začíná využívat vědeckých poznatků.

 • 1971 - Sestrojení prvních zahradnických nástrojů na baterie, zejména nůžek na trávu.
 • 1975 - Vyvinutí nejtišší benzínové sekačky na trávu na světě.
 • 1976 - Po ukončení dlouholetého vědeckého výzkumu a vyvinutí nového trávního osiva "Loretta" zavádí WOLF nový systém obnovy trávníků.
 • 1982 - WOLF uvádí na trh nářadí MULTI-STAR, systém výměnných nástavců na univerzální násadu, který umožňuje s jednou násadou používat různé nářadí, vyměnitelné během jedné sekundy.
 • 1991 - WOLF představuje novou strunovou sekačku na trávu a nové nůžky na větve.
 • 1991-92 - Předvádí novou akumulátorovou a novou ekonomickou sekačku na trávu.
 • 1993 - Ukončení programu vývoje akumulátorových sekaček na trávu, uvedení nového programu výživy rostlin. Se svými prodejními společnostmi a obchodními zástupci je firma WOLF v současné době zastoupena ve více než 60 zemích po celém světě. Tato firma získala své významné postavení na světovém trhu díky tomu, že po více než 70 let existence plní svůj cíl - poznat přání spotřebitele a nabídnout své zboží k jejich uspokojení.

 • Od roku 1994 má firma WOLF-Garten své zastoupení i v České republice. Pro větší potěšení a lepší výsledky při práci na zahradě slouží zahrádkářům kvalitní výrobky od firmy WOLF. Neboť tato firma nabízí ve svém programu péče o zahradu vše, co moderní údržba zahrady vyžaduje. Od zakládání a obnovy trávníků (např. osiva, hnojiva), přes údržbu trávníků (např. sekačky a vertikutátory), až po práce na okrasné zahradě (např. nůžky na stromy a květiny, nářadí pro obdělávání půdy a udržování zahradních rybníčků). Rozsáhlé poznatky, nákladné výzkumné a vývojové práce, průběžné a důkladné kontroly kvality a bezpečnosti, stejně jako zkušební experti z oboru péče o zahradu na celém světě garantují moderní a kvalitní výrobky, které snesou jakékoliv srovnání. Různé zkušební instituce to nezávisle na sobě stále potvrzují.

-- obrázek --

Hodnocení zákazníků služby Ověřeno zákazníky a našeho e-shopu.
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil. Přehled všech recenzí našeho obchodu.

Váš názor nás zajímá! Pokud máte zkušenost s produktem, můžete jej zde ohodnotit.

12345 výborné

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí