Ectaco Anobic 6000 Deluxe

18490,- Kč vč. DPH

Cena bez DPH 21%: 15280,14 Kč     PK: 50354

DOPRAVA ČR ZDARMA

skladem - odesíláme během 1 - 4 dní

Kapesní překladač řeči a vět ECTACO Anobic 6000 Deluxe

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Toto dlouho tradované pravidlo nabývá v dnešním multikulturním světě na aktuálnosti. Znalost jazyků je nedílnou součástí osobního, profesionálního i kariérního růstu. S výukou jazyků a také při komunikaci v cizím jazyce, Vám pomůžou produkty Anobic 6000 Deluxe.


Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO, který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu.


Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také

všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

 • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
 • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
 • Hudba, videa, hry, e-knihy
 • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Skener: Scanmarker Air

Nový Bluetooth skener Scanmarker Air podporován OCR bude přenášet text, přímo do Anobic 6000 Deluxe. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak!

Plocha

Displej je dotykový, na ploše pracuji jako u klasického mobilního tel.: jednotlivé ikony mohu přenášet na displeji,
program se kterým chcete pracovat jednoduše stisknu a mohu začít. Mohu si vydrat, kde se budou ikony nacházet, zda na hlavní ploše či v úložišti. Mohu také přidávat nové, podle vlastního výběru.

Offline/online hlasové překládání. (Bez připojení k

internetu.)

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.
(angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).

Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

Mluvící profesionální slovníky

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 • Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 • Česko<->Německý slovník (450.000 slov)

Mluvící slovník "World languages"

Více než 180 zdrojových i cílových jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština). Tento slovník má funkci "cross translation", tj. existuje možnost překladu slova a lovní spojení z jakéhokoli jazyka do jiného jazyka. Technologie řeči TTS pro 39 různé jazyky. Tento slovník ovládáte ve vybraných jazycích hlasem bez připojení k internetu.

Konverzační příručka

Konverzační příručka obsahuje, 39 jazyků a 270.000 frází. Které jsou rozděleny do oblastí, které se týkají (nakupování, zábava, doprava, lékař, policie, hotel, restaurace a podobně) tyto fráze jsou rozděleny do 15 kategorii a v kategoriích jsou rozděleny do podskupin, kde vždy naleznete frázi k dané situaci. Všechny fráze jsou opatřeny výslovností lektora daného jazyka. Takže si je můžete frázi přehrát, navíc můžete frázi opětovně vyslovit do zařízení a zkontrolovat zda je Vaše výslovnost správná. Tento program Vám pomáhá při správné skladbě slov a tím že můžete fráze opakovat do zařízení, zvedá se Vaše úroveň znalosti jazyka. Tyto fráze lze ovládat ve vybraných jazycích hlasem bez připojení k internetu.

Učebnice

Výuka formou zábavy. Obsahuje poslechová cvičení, opakování fází a slov a podobně. Program plnohodnotně pracuje bez připojení k internetu.

Mluvící ilustrovaný slovník

"Pucture Dictionary". Obsahuje 37 jazyků. 22 kategorii od flóry a fauny, až po součástí Vašeho života. Jednoduchá obsluha, skvělé pro výuku slov. Výslovnost lektorem angličtiny a němčiny a dalších jazyku. Možnost regulace rychlosti a hlasitosti. Program plnohodnotně pracuje bez připojení k internetu.

Testy, Gramatika, Slovní zásoba

Díky těmto testům budete schopni ohodnotit svoje jazykové znalosti. Testy jsou sestavený na základě procvičovacích otázek a jsou roztříděny do různých úrovní. Takže můžete vidět, jak postupujete se znalostmi od jedné úrovně do další, což je velmi motivační. Program plnohodnotně pracuje bez připojení k internetu.

Video kurz angličtiny

Video kurz angličtiny. "Learning English with Mr. Duncan."

Anglické nepravidelná slovesa/Anglické (Americké) idiomy

Program nabízí nepravidelná slovesa/anglické (americké) idiomy a okamžitý překlad. Výslovnost lektorem angličtiny. Program plnohodnotně pracuje bez připojení k internetu.

Přísloví s ekvivalenty v 15 jazycích.

Více než tisíc známých přísloví s ekvivalenty a překlady v těchto jazycích: v angličtině, ruštině, ázerbájdžánštině, holandštině, řečtině, španělštině, italštině, kazaštině, němčině, polštině, portugalštině, turečtině, finštině, francouzštině a češtině. Pohodlné vyhledávání v seznamech podle kontextu. Online výslovnost nebo výslovnost pomocí zabudovaného TTS. Widget se zobrazeným příslovím a jeho překladem. Možnost přeposlat přátelům přísloví, které se vám libí.


Technické specifikace

 • Jazyk: Čeština, Angličtina, Němčina, Polština, Slovenština
 • Výslovnost: Čeština, Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Portugalština, Ruština...
 • Úroveň: Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
 • Zaměření: slovní zásoba, zábava
 • Slovní zásoba: 640.000/450.000 slov; 100.000 frází
 • SIM: dvě
 • Procesor: 8 jádrový 2.0 GHz
 • Paměť RAM/ROM: 3 GB/32 Gb
 • MMC: microSD (do 32 GB)
 • Rozměry: 152.3 x 81 x 16.6 mm
 • Displej: Dotykový 4.7” IPS, 1280x720, Gorila Glass 3
 • Vestavěná baterie: lithium-polymerová (4500 mAh)
 • Váha: 247 gr
 • Přední kamera 5.0 MPx
 • Zadní kamera: 13.0 MPx, s LED bleskem
 • Automatické ostření
 • Přenos dat: USB/Bluetooth
 • Mobilní internet: WAP/WiFi 802.11b/g, 3G, 4G
 • Obsahuje: 1x kapesní překladač, adapter, kabel
 • Senzory: 7 (Barometr, Gyroskop, Digitální kompas)
 • Navigace: GPS, A-GPS
 • OS: Android 6.0 Marshmallow
 • Skener: Scanmarker Air
Popis:Kapesní překladač řeči a vět
Značka:Ectaco
výrobce:Ectaco

ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Rudolfovská 107/465, České Budějovice, 370 01 IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193