Doprava Česká republika

V případě, že jste v objednávce zvolili možnost "Osobní odběr na prodejně", budeme Vás informovat ihned, až Vaše zboží bude připravené k odběru. Zboží si můžete poté vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese Rudolfovská 107/465, České Budějovice 370 01. Po-Pá: 7:00 - 17:00, So: 8:00-11:30. .

- popis obrázku - DOPRAVA ZDARMA - u každého výrobku označeného logem a textem DOPRAVA ZDARMA jsou po České republice náklady spojené s dopravou hrazené firmou ELVA PROFI Zboží Vám bude zasláno jednou z následujících přepravních společností:

  • GEIS
  • DPD
  • IN TIME
  • TOP TRANS
  • VLASTNÍ DOPRAVA ELVA PROFI

Přepravní společnost GEIS

Cena dopravy do 50 kg - 139 Kč vč. DPH

Cena dopravy nad 100 kg - 699 Kč vč. DPH

-- obrázek --

Dopravce GEIS Vám dopraví balíky do 50 kg a nad 100 kg. Od dopravce obdržíte SMS zprávu s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce. Poté budete předem informováni o době doručení.

Všechny zásilky jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line. Průběh přepravy Vaší zásilky můžete sami sledovat na internetu ZDE

V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. V tomto případě kontaktujte dopravce GEIS ZDE

Internetové stránky dopravce GEIS: www.geis-group.cz


Přepravní společnost DPD

Cena dopravy do 50 kg - 149 Kč vč. DPH

- popis obrázku -

Pomocí DPD k vám přepravujeme standardní zásilky do hmotnosti 50 kg. Na zboží větších rozměrů využíváme jiné dopravce. Při platbě na dobírku můžete u řidiče DPD zaplatit pouze v hotovosti.

Od dopravce obdržíte sms a e-mail v den odeslání z našeho skladu. V den doručení navíc dostanete ráno SMS s předpokládaným časem doručení (3hodinové rozmezí). Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. ZDE se můžete podívat, jak probíhá celý proces doručování zásilky.

V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. Potřebné informace a formulář pro reklamaci zásilky naleznete ZDE

Internetové stránky dopravce DPD: www.dpd.cz


Přepravní společnost IN TIME

Cena dopravy do 100 kg - 399 Kč vč. DPH

Pro doručování zboží s hmotností do 100 kg využíváme kurýrní společnost IN TIME. První soukromá, ryze česká, kurýrní a spediční firma s více jak 15 ti letými zkušenostmi na trhu. Příjemce je vždy informován SMS zprávou o plánovaném termínu doručení zásilky.

ZDE máte navíc možnost sledovat Vaší zásilku. Stačí pouze zadat Číslo zásilky a Referenční číslo.

V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. Všechny potřebné informace Vám budou sděleny na telefonním čísle +420 246 092 931 nebo na: reklamace@intime.cz

Internetové stránky dopravce INTIME: www.intime.cz


Přepravní společnost TOP TRANS

Cena dopravy nad 100 kg - 699 Kč vč. DPH

- popis obrázku -

  • Pro objemné balíky nad 100 kg je tu TOP TRANS.
  • Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9:00 a 14:00.
  • Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní. Řidič standardně disponuje mobilním telefonem, prostřednictvím kterého případně odesílá SMS zprávy o nedoručitelných zásilkách.
  • ZDE máte navíc možnost sledovat Vaší zásilku.
  • V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. Potřebné informace a formulář pro reklamaci zásilky naleznete ZDE

Internetové stránky dopravce INTIME: www.toptrans.cz


Doprava ELVA PROFI

- popis obrázku -

Chceme k našim zákazníkům přistupovat individuálně a tak Vám pro doručení zboží nabízíme i vlastní komfortní dopravu ELVA PROFI. Náš zaměstnanec Vám zboží přiveze na Vámi požadovanou adresu a vše názorně vysvětlí a ukáže.

Této možnosti je využíváno především u dopravy v okolí Českých Budějovic, nebo při doručování větších strojů. V těchto případech se cena dopravy řeší se zákazníkem vždy individuálně.

ČB a okolí
Paušál 500,-
Mimo ČB
Osobní automobil Hyundai i3015,-/km
Nákladní automobil Mercedes Sprinter18,-/km
Přívěsný vozík 1250 kg3,-/km
Přívěsný vozík 2500 kg5,-/km

Upozorňujeme zákazníky, že tyto ceny jsou platné pouze pro zásilky standartních rozměrů. U nadrozměrných zásilek se cena dopravy může lišit, ale vždy o tom zákazníka budeme předem informovat.

- popis obrázku -

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí

Hodnocení obchodu na Zboží.cz