Michelin MPX160CK
Michelin tlaková myčka s elektrickým motorem 230V a pracovním tlakem 140 bar, průtokem 510 l/hod a příkonem 2900 W. Teplota vstupní vody 50°C.
Cena bez DPH 21%: 15 701,65 | PK 54160 | 191
externí sklad - odesíláme během 2 - 5 dní
DOPRAVA ZDARMA
Elektrická tlaková myčka s indučkním motorem MICHELIN MPX160CK
  • 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele
  • 5m dlouhý elektrický kabel
  • tepelná ochrana motoru
  • možnost nastavení tlaku a tlakoměr pro jeho kontrolu
  • zabudovaný systém na nasávání saponátu
  • automatický ventil, který zastaví tlak při uvolnění spínače tlakové pistole
  • moderní indukční (bezuhlíkový) motor s tichým chodem a minimální údržbou
  • rám s držáky na příslušenství a velkými pojezdovými koly
Standardní příslušenství:
  • Tlaková pistole (43801)
  • Prodlužovací nástavec s nastavitelnou tryskou (41806)
  • Tlaková hadice 10 m (3780441)
  • Průhledný vodní filtr (46185)
Technické specifikace MPX160CK
Příkon (W) 2900
Typ motoru 230 V / 50 Hz, indukční
Vinutí motoru Cu
Max. tlak (bar) 160
Pracovní tlak (max.) (bar) 140
Průtok (l/hod) 510
Max. teplota na vstupu (°C) 50
Typ čerpadla Mosazné
Total stop system Ano
Možnost čerpat vodu z nádrže Ano
Hmotnost (Kg) 31.00
Rozměry (cm) 43.5 x 46 x 89
Rozměry balení (cm) 50 x 50 x 60
motor:230 V
max. tlak:160 bar