Doprava Česká republika

V případě, že jste v objednávce zvolili možnost "Osobní odběr na prodejně", budeme Vás informovat ihned, jakmile Vaše zboží bude připravené k odběru. Zboží si můžete poté vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese Rudolfovská 107/465, České Budějovice 370 01.

Provozní doba

 • Po - Pá: 7:30 - 16:30 (polední pauza 12:00 - 12:30)
 • So: 8:00 - 11:30 (otevřeno duben - říjen).

- popis obrázku - DOPRAVA ZDARMA - u každého výrobku označeného logem a textem DOPRAVA ZDARMA jsou po České republice náklady spojené s dopravou hrazené firmou ELVA PROFI Zboží Vám bude zasláno jednou z následujících přepravních společností:

 • GEIS
 • FOFR
 • TOP TRANS
 • VLASTNÍ DOPRAVA ELVA PROFI

Přepravní společnost GEIS

Cena dopravy do 50 kg - 159 Kč vč. DPH

-- obrázek --

Dopravce GEIS Vám dopraví balíky do 50 kg Od dopravce obdržíte SMS zprávu s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce. Poté budete předem informováni o době doručení.

Všechny zásilky jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line. Průběh přepravy Vaší zásilky můžete sami sledovat na internetu ZDE

V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. V tomto případě kontaktujte dopravce GEIS ZDE

Internetové stránky dopravce GEIS: www.geis-group.cz


Přepravní společnost FOFR

Cena dopravy do 100 kg - 499 Kč vč. DPH

-- obrázek --

Pro doručování zboží s hmotností do 100 kg využíváme kurýrní společnost FOFR.
ZDE máte navíc možnost sledovat Vaší zásilku.


Přepravní společnost TOP TRANS

Cena dopravy nad 100 kg - 799 Kč vč. DPH

- popis obrázku -

 • Pro objemné balíky nad 100 kg je tu TOP TRANS.
 • Naprostá většina zásilek je doručena určeným příjemcům mezi 9:00 a 14:00.
 • Rozvozoví řidiči jsou vybaveni odpovídající technikou pro složení zásilky z vozidla a následnou manipulací s ní. Řidič standardně disponuje mobilním telefonem, prostřednictvím kterého případně odesílá SMS zprávy o nedoručitelných zásilkách.
 • ZDE máte navíc možnost sledovat Vaší zásilku.
 • V případě zjištěného poškození nebo ztráty zásilky jste oprávněn uplatnit reklamaci. Potřebné informace a formulář pro reklamaci zásilky naleznete ZDE

Internetové stránky dopravce TOPTRANS: www.toptrans.cz


Doprava ELVA PROFI

- popis obrázku -

Chceme k našim zákazníkům přistupovat individuálně a tak Vám pro doručení zboží nabízíme i vlastní komfortní dopravu ELVA PROFI. Náš zaměstnanec Vám zboží přiveze na Vámi požadovanou adresu a vše názorně vysvětlí a ukáže.

Této možnosti je využíváno především u dopravy v okolí Českých Budějovic, nebo při doručování větších strojů. V těchto případech se cena dopravy řeší se zákazníkem vždy individuálně.

ČB a okolí
Paušál 500,-
Mimo ČB
Osobní automobil Hyundai i3015,-/km
Nákladní automobil Mercedes Sprinter18,-/km
Přívěsný vozík 1250 kg3,-/km
Přívěsný vozík 2500 kg5,-/km

Upozorňujeme zákazníky, že tyto ceny jsou platné pouze pro zásilky standartních rozměrů. U nadrozměrných zásilek se cena dopravy může lišit, ale vždy o tom zákazníka budeme předem informovat.

ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice
Prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí