Elektrické dumpery TWINCA

Špičkou ve svém oboru je dánská společnost TWINCA, která vyrábí elektrické a motorové minidumpery.

Modely E pokrývají produktovou řadu Twinca s elektrickým pohonem, která spojuje klasické prvky s nejnovější dostupnou technologií na trhu.

Všechny modely jsou postaveny na konceptu zlepšování celkového pracovního prostředí prostřednictvím zvýšeného zaměření na ergonomii, stabilitu, bezpečnost a uživatelskou přívětivost. Proto jsou modely výrazně snáze ovladatelné než typické minidumpery na trhu.

Stroj minimalizuje potřebu fyzické pracovní síly a tím i fyzickou zátěž zaměstnanců. To vše je umožněno zlepšením pracovní polohy operátora spolu s unikátním mechanismem automatického řízení, což znamená, že se strojem je pozoruhodně snadnější manévrovat i v těch nejužších prostorech. Modely navíc generují nulovou hladinu hluku, a proto je lze provozovat bez použití ochrany sluchu.

Když si koupíte jeden z elektrických minidumperů Twinca, získáte za své peníze udržitelnou hodnotu. Elektrické modely Twinca jsou vyvíjeny se zaměřením na inovativní design a udržitelnost, což podporuje vaši politiku CSR. Elektricky poháněné modely jsou navrženy za účelem snížení znečišťujících emisí a jsou poháněny bezúdržbovou baterií, což vše přispívá k efektivitě stroje a šetrnosti k životnímu prostředí.

TWINCA E-500
TWINCA E-500
cena na dotaz
TWINCA ES-500
TWINCA ES-500
cena na dotaz
TWINCA E-800
TWINCA E-800
cena na dotaz
TWINCA ES-800
TWINCA ES-800
cena na dotaz
TWINCA E-500 Slim
TWINCA E-500 Slim
cena na dotaz
TWINCA ES-500 Slim
TWINCA ES-500 Slim
cena na dotaz

ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Rudolfovská 107/465, České Budějovice, 370 01 IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193

e-shop od EDGERING © 2024

Máte zájem
o více informací?