Dantherm CDT 60

60 427,- Kč vč. DPH

Cena bez DPH 21%: 49 939,67 Kč     PK: 51563

skladem - odesíláme během 1 - 4 dní

Mobilní odvlhčovač Dantherm CDT 60


Mobilní odvlhčovače CDT od dánské společnosti Dantherm nabízejí rychlou a snadnou kontrolu pro firmy zabývající se likvidací škod i pro stavební průmysl. Odvlhčovače CDT jsou proslulé jednoduchou obsluhou, vynikajícím digitálním ovládáním a lehkým a zároveň robustním provedením.

Zmírnění škod v případě záplav, roztržení vodních potrubí nebo po hašení požáru vyžaduje rychlé a účinné odvlhčování. A přesně z tohoto důvodu pro tuto práci firmy zabývající se likvidací škod na celém světě upřednostňují řadu mobilních odvlhčovačů CDT od společnosti Dantherm. Jsou rychlé a energeticky účinné. Nabízejí přesné digitální nastavení, servisní údaje, snadné zjišťování závad a přesnou specifikaci provozních hodin a spotřeby energie, i měření teploty a relativní vlhkosti. Navíc jsou navrženy pro optimální transport a manipulaci.

Urychlení procesu výstavby

Odvlhčovače Dantherm CDT jsou také oblíbené ve stavebnictví, protože mají uživatelsky přívětivý design a jsou mobilní. Nabízejí efektivní a pečlivě řízené prostředky k vysoušení cihel či betonových stěn, čímž šetří čas i peníze, aniž by proces nadmíru vynucovaly. Kromě toho jsou odvlhčovače CDT navrženy tak, aby splňovaly moderní požadavky na nízkou spotřebu energie.

CDT s čerpadlem kondenzátu

Mobilní odvlhčovač CDT lze dodat s kazetou pro čerpadlo kondenzátu namontovanou namísto nádoby na vodu. To čerpá kondenzovanou vodu do odtoku. Při použití tohoto čerpadla kondenzátu nebude váš odvlhčovač vyžadovat údržbu, protože nebudete muset vyprazdňovat těžkou nádrž zaplněnou vodou. Výška hladiny je max. 4 m. Kazeta pro čerpadlo kondenzátu je k dispozici jako příslušenství.


-- obrázek --

Speciální verze se vzduchovody

Modely CDT 30 S a CDT 40 S jsou vybaveny topným článkem o výkonu 1 kW, vysokotlakým ventilátorem a dvěma přírubami na potrubí, které umožňují připojení flexibilních vzduchovodů. Vhodné jsou zejména pro vysoušení vlhkých dřevěných podlah.

Vysoký výkon a digitální ovládání

Řada CDT nabízí výkon od 30 do 94 l / 24 h a maximální pracovní teplotu 32 °C, a také vynikající ovládání nastavení a provozu. Digitální dotykový displej umožňuje rychlou a snadnou kontrolu vlhkosti a zjištění servisního stavu. Kromě toho lze z displeje vyčíst počet provozních hodin a spotřebu energie.

Snadná a bezpečná přeprava

Odvlhčovače CDT byly pečlivě navrženy pro snadnou manipulaci a přepravu. Nastavitelné a pevné rukojeti zajišťují bezpečnou a pohodlnou manipulaci a obsluhu. Velká gumová kola umožňují snadnou přepravu CDT po schodech a přes zdánlivě neprůchozí místa. Kola po stranách jednotky nevyčnívají, aby byly odvlhčovače co nejužší a nedocházelo tak k nechtěným nárazům do dveří a panelů. Během přepravy a skladování je možné jednotky skládat na sebe, takže vyžadují minimum prostoru.

Jak CDT funguje

Všechny odvlhčovače řady Dantherm CDT jsou kondenzační odvlhčovače. Zabudovaný ventilátor nasává vlhký vzduch do odvlhčovače a vhání jej do odpařovače. Jakmile se teplý vlhký vzduch setká se studeným povrchem odpařovače, zkondenzuje na vodu, která je vedena do nádoby na vodu. Během procesu se suchý vzduch zahřeje a vrací se do místnosti. Opakovaná cirkulace vzduchu skrze jednotku snižuje relativní vlhkost, čímž dochází k velmi rychlému, ale jemnému vysoušení.


Společnost Dantherm je předním dodavatelem energeticky účinných řešení pro řízení klimatických podmínek pro zákazníky po celém světě. Naše dceřiné společnosti v Norsku, Švédsku, Německu, Velké Británii, USA a Číně a naše zastoupení v Rusku sjednocují cca. 600 zaměstnanců. Působíme v těchto čtyřech hlavních oblastech:

Chlazení elektroniky:

Regulace klimatický podmínek pro elektroniku a chlazení baterií v základnových radiostanicích a jiné telekomunikační infrastruktuře. Zákazníci v oblasti telekomunikací zahrnují dodavatele sítí a provozovatele sítí.

Odvlhčování:

Mobilní a stacionární odvlhčovače pro vysoušení budov a pro použití v soukromých bazénech a wellness centrech.

Ventilace:

Velké ventilační systémy používané v plaveckých bazénech a budovách, jako jsou nákupní centra a kina, které vyžadují častou výměnu vzduchu. Sortiment také zahrnuje domácí ventilační produkty na bázi vysoce výkonných výměníků tepla.

Mobilní vytápění a chlazení:

Výrobky pro vytápění nebo chlazení stanů a zařízení používaných ozbrojenými silami a organizacemi poskytujícími pomoc. Zákazníky jsou především ozbrojené síly v zemích NATO, a také výrobci stanů a kontejnerů.


Technické specifikace

  • Výkon odvlhčování při 30°C/80%R.H: 62 l/24h
  • Proud vzduchu: 725 m3/h
  • Rozsah provozní vlhkosti: 40 - 100 %RH
  • Rozsah provozní teploty: 3 -32 °C -- obrázek --
  • Výška se zasunutou rukojetí: 903 mm
  • Výška s vysunutou rukojetí: 1270 mm
  • Šířka: 542 mm
  • Hloubka: 539 mm
  • Hmotnost: 47 kg
  • Zásobník na vodu: 14 l

max. výkon za 24h :62 l
průtok vzduchu :725 m3/h
napětí :230 V
hmotnost :47 kg
výrobce:Dantherm

ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Rudolfovská 107/465, České Budějovice, 370 01 IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193