Milwaukee Sponkovačka M18 FNCS18GS 0X
Cena bez DPH 21%: 11 768,60 | PK 58189 | 480
SKLADEM - odesíláme během 1 - 4 dní
Sponkovačka s úzkou korunkou M18 FNCS18GS-0X
  • Špičková ve své třídě, umožňuje důsledné osazení spon na povrch tvrdého dřeva
  • Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely
  • Zámek Dry-Fire zastaví nastřelování pokud v zásobníku nezůstanou žádné spony
  • Pracuje se všemi sponami pro sponkovačky z úzkou korunkou od 9.5 mm do 38 mm
  • Nastřelí až 1 200 spon na jedno nabití akumulátoru 2.0 Ah REDLITHIUM™ pro maxímální produktivitu
  • LED pracovní světlo osvětluje pracovní plochu pro lepší umístění spon
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Technické specifikace M18 FNCS18GS-0X
Napětí V 18
Typ aku Li-ion
Dodávaný v HD box
Varianta M18 FNCS18GS-0X
Hmotnost vč. aku kg 2.8 (M18 B2)
System M18
Technology palivo
Kapacita zásobníku 108
Průměr hřebíků (mm) 9.5 / 38
Šířka spon (mm) 6.35
Charger included bez nabíječky
Battery included bez akumulátoru
Milwaukee Akumulátor M18 B5 - 18V/5,0 Ah
Ihned k odběru
Milwaukee Nabíječka M12-18FC
Milwaukee Nabíječka M12-18FC
Ihned k odběru
Milwaukee Akumulátor M18 HB8 - 18V/8,0 Ah
Napětí akumulátoru:18 V