ABAC SPINN LARGE SPL 18/10D 500
Komfortní šroubový kompresor SPL-18/10D-500 s převodem pomocí klínových řemenů a výstupním tlakem 10 bar určený pro průmyslové aplikace. Stacionární olejem mazané provedení s příkonem motoru 18,5 kW, kondenzační sušičkou a ležatou tlakovou nádobou o objemu 500 litrů.
Cena bez DPH 21%: 326 082,05 | PK 58265 | 516
na objednávku
Šroubový kompresor SPINN LARGE SPL-18/10D-500
Komfortní šroubový kompresor s převodem pomocí klínových řemenů a výstupním tlakem 10 bar určený pro průmyslové aplikace. Stacionární olejem mazané provedení s příkonem 18,5 kW, ležatou tlakovou nádobou o objemu 500 litrů a kondenzační sušičkou pro úsporu instalačního místa. Stroj s vysoce výkonným šroubovým blokem S67 nabízí výkon 2 590 l/min a následující standardní vybavení:
  • kondenzační sušička s rosným bodem +3 °C, digitálním PDP-displejem a ekologickým chladivem R410A
  • olejoznak z vnější strany stroje pro zkontrolování stavu oleje bez demontáže panelů
  • skříň stroje s minimálními rozměry pro instalaci kompresoru prakticky kdekoliv
  • vertikální vysoce účinná třístupňová separace oleje
  • kulový kohout pro snadné odpouštění kondenzátu
Technické specifikace SPL-18/10D-500
Příkon (kW) 18.5
Tlaková nádoba (l) 500
Využití průmyslový
Zástavba stacionární ležatý
Sušička ano
Motor elektrický
Napětí (V/Hz) 400/50
Mazání olejový
Pohon klínové řemeny
Chod pevné otáčky
Tlak (bar) 10
Tlak (MPa) 1
Výkon (l/min) 2590
Výkon (m³/h) 155.4
Odhlučněný ano
Hlučnost (dB) 69
Připojení G 1"
Délka (mm) 1 904
Šířka (mm) 780
Výška (mm) 1 833
Hmotnost (kg) 603
motor:400 V
pracovní tlak:10 bar