ABAC SPINN MAXI SPN 15/10DX 500
Šroubový kompresor s převodem pomocí klínových řemenů a výstupním tlakem 10 bar určený pro průmyslové aplikace. Stacionární olejem mazané provedení s příkonem motoru 15 kW, kondenzační sušičkou a tlakovou nádobou o objemu 500 litrů.
Cena bez DPH 21%: 205 273,91 | PK 57505 | 516
na objednávku
Šroubový kompresor SPINN MAXI SPN-15/10DX-500
Komfortní malý šroubový kompresor s převodem pomocí klínových řemenů. Model s příkonem motoru 15 kW v praktickém provedení s tlakovou nádobou a kondenzační sušičkou pro úsporu instalačního prostoru. Stroj s vysoko výkonnostním šroubovým blokem C55 nebízí výkon 1 680 l/min a následující standardní vybavení:
  • tlaková nádoba o objemu 500 litrů
  • automatizované odpouštění pro eliminaci denní údržby a spolehlivé odvádění kondenzátu
Technické specifikace SPINN MAXI SPN-15/10DX-500
Chod: pevné otáčky
Mazání: olejový
Motor: elektrický
Napětí (V/Hz): 400/50
Pohon: klínové řemeny
Příkon (kW): 15
Sušička: ano
Tlak (bar): 10
Tlak (MPa): 1
Tlaková nádoba (l): 500
Výkon (l/min): 1 680
Výkon (m³/h): 100,8
Využití: průmyslový
Zástavba: stacionární ležatý
Odhlučněný: ano
Hlučnost (dB): 71
Připojení: G 1/2"
Délka (mm): 1 945
Šířka (mm): 720
Výška (mm): 1 468
Hmotnost (kg): 300
motor:400 V
pracovní tlak:10 bar